NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna
  • NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna

NANO II ONLINE NOVITUS Kasa fiskalna

Cena brutto: 1906.50 zł
Cena netto: 1550.00 zł

Novitus NANO Online II to kolejny krok w rozwoju technologii, która ułatwia pracę wielu sprzedawcom. To druga generacja najpopularniejszych na rynku kas fiskalnych NANO Online. Novitus wyposażył kasę w moduły usprawniające pracę w terenie oraz na stanowisku sprzedaży. Można ją zakupić również w białym kolorze.

Ilość

https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/nano-ii-online.html

Kasa fiskalna Novitus NANO Online drugiej generacji ma wiele zastosowań zarówno podczas pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Wielokrotnie wykorzystywana jest w punktach sprzedaży i lokalach usługowych. Kasa NANO Online będzie odpowiednim wyborem zarówno do średnich, jak i małych placówek. Posiada ona moduł WiFi oraz port LAN – może zostać zatem podłączona do internetu od razu po wyjęciu jej z opakowania. Urządzenie posiada rozbudowane funkcje, jednak mimo to pozostaje intuicyjnie proste w obsłudze. Z uwagi na swoją niezawodność posłuży użytkownikom przez wiele lat. Do podstawowych funkcji można zaliczyć między innymi obsługę wielu walut, a także usługi BUS oraz wypożyczalni i parkingów. Kasa fiskalna NANO zyskała uznanie w gabinetach lekarskich i kosmetycznych, a także wśród prawników, fryzjerów i innych przedsiębiorców. Obsługę mobilną ułatwia podświetlana klawiatura, a przez swój kompaktowy rozmiar nie zajmie sporo miejsca.

Prezentowana kasa fiskalna Novitus NANO II to najmniejsze urządzenie, które znajduje się w ofercie producenta. Użytkownik ma możliwość stałego połączenia się z Centralnym Repozytorium Kas, co jest konieczne zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Kasy fiskalne NANO zachowują kopię wydruku, która przechowywana jest w pamięci urządzenia. Można uzyskać do niej dostęp, korzystając z przeznaczonej do tego aplikacji.

ELASTYCZNA KOMUNIKACJA

Kasa fiskalna NANO Online posiada moduł WiFi, a także porty LAN, RS232 i USB. Co więcej, istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych modułów. Polecany jest między BT oraz modem 3G/LTE. Kasy fiskalne Novitus NANO można łączyć z innymi urządzeniami, w tym na przykład z komputerem, wagą, czytnikiem kodów kreskowych czy terminalem płatniczym. Użytkownik nie ma konieczności dokupowania dodatkowego oprogramowania.

20.000 PLU - BAZA, KTÓRA ZMIEŚCI CAŁY TWÓJ ASORTYMENT

Producent zadbał o to, by drugiej generacji NANO kasa fiskalna była w stanie pomieścić dosłownie wszystkie produkty, które znajdują się w mniejszych placówkach sprzedaży. Właśnie dlatego posiada ona aż 20.000 PLU. Klient, który otrzyma paragon, na którym będzie znajdowała się nawet długa nazwa artykułu, bezproblemowo będzie w stanie go zidentyfikować.

POŁĄCZ SIĘ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

Zaprojektowane w wersji NANO kasy fiskalne posiadają własną chmurę NoviCloud. Użytkownik urządzenia ma do niej dostęp bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Może zatem nie tylko monitorować, ale i zarządzać swoją firmą zdalnie. W wygodny sposób właściciel placówki może przeglądać to, co zostało zapisane na kasach fiskalnych przez przeglądarkę i być na bieżąco z funkcjonowaniem firmy.

MOC ZAWSZE W KASIE

Mobilne urządzenie zasilane jest akumulatorem, przez co jest w stanie działać nawet bez ładowania. Kasa wydrukuje do 3000 paragonów, a wbudowane funkcje usypiania znacznie zmniejszą zużycie energii. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 2Ah zapewni wysoką moc pracy urządzenia, a możliwość modyfikacji oprogramowania sprawia, że to właściciel decyduje o auto-wyłączaniu i auto-usypianiu kasy. Co więcej, kasa samoczynnie wyłącza podświetlanie wyświetlaczy LCD, jeżeli pracuje bez zasilacza, aby wydłużyć czas działania urządzenia. Akumulator można w dowolnym momencie wyjąć i ładować podczas pracy na zapasowym.

Funkcja wymiennego akumulatora daje możliwość pracy przez dłuższy czas bez względu na miejsce, w którym znajduje się kasa. Akumulator może być ładowany zarówno w kasie, jak i poza urządzeniem. Wówczas używa się do tego standardowego zasilacza, który dołączany jest do zestawu. Jeżeli nie jest wymagana praca mobilna, to kasa może być nieustannie podłączona poprzez zasilacz.

KASA NANO II ONLINE JAK NA DŁONI:

•  możliwość stałej komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK),
•  standardowe łączenie WiFi i LAN,
•  przechowywanie nawet 20.000 artykułów w bazie,
•  do 40 znaków w nazwie produktów,
•  1.000 kodów dowiązanych,
•  20.000 bufor paragonów on-line,
•  100 czytelnych pozycji na paragonie,
•  100 różnych działów towarowych,
•  rejestrowanie do 32 kasjerów,
•  nawet 10 form zapisywanych płatności,
•  7 stawek PTU,
•  możliwość rozliczania zaliczek na paragonach,
•  wyposażone w procesor 524 MHz,
•  256 MB pamięci RAM,
•  dostępne aż 4.096 MB pamięci flash,
•  2 wyświetlacze LCD 192 x 48 px,
•  zainstalowana platforma LINUX,
•  możliwość łączenia przez WiFi, LAN, RS232, USB,
•  dopuszczalne zainstalowanie łączności BT, GSM 3G/LTE
•  możliwe połączenie z terminalem kart płatniczych, pin padem, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą,
•  łatwe w zaprogramowaniu klawisze szybkiej sprzedaży,
•  rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe,
•  możliwe do zaprogramowania nagłówki graficzne paragonu oraz grafiki w stopce paragonu.

POWER DUO - Kasa NANO II Online  z PIN Padem Paytel

Kasa fiskalna NANO jest sposobem na bezgotówkową sprzedaż w Twoim sklepie bądź lokalu. Urządzenie może zostać połączone kablem USB z PIN Padem Paytel i nie wymaga do tego żadnych konfiguracji. Dzięki wyeliminowaniu płatności gotówkowych zaoszczędzasz sobie i swoim klientom mnóstwo czasu. Kasa automatycznie wprowadzi kwotę na terminalu, dlatego nie musisz martwić się o błędy przy sprzedaży. Korzystając z Novitus NANO Online cena usług w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa” jest niewielka. Przez pierwszy rok nie musisz płacić, a przez kolejny okres koszta dzierżawy PIN Pada są nawet o połowę mniejsze. Współpraca kasy z terminalami jest możliwa dzięki protokołom ECR-EFT, a także Novitus EFT-POS. Można się również łączyć z terminami przenośnymi MPos.

WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY

Producent dba o maksymalną wygodę użytkowania urządzeń Novitus NANO Online. Kasa posiada mechanizm drukujący japońskiej firmy Fujitsu. Wykorzystuje się go w tysiącach urządzeń fiskalnych. Mechanizm typu clamshell ma na celu znacznie ułatwić wymianę papieru w kasach fiskalnych. Technika nazywana jest "wrzuć i pracuj". To szczególnie pomocne podczas pracy mobilnej. W kasie można wykorzystać papier o długości nawet do 30 metrów bieżących. Pozwoli to sprzedającemu na wydrukowanie 300 paragonów na jednej rolce.

GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ ZALETY KASY NANO II ONLINE

Kasa fiskalna NANO Online, której cena nie jest zawyżona znajdzie swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Idealnie nada się do wypożyczalni, gabinetów lekarskich, na parkingi, a także do warsztatów samochodowych. Z chęcią korzystają z nich właściciele gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Podbiły serca prawników i kierowców busów. Kasę zawsze można dostosować do profilu działalności, w tym między innymi funkcji busowych, które ułatwiają zaprogramowanie tras przejazdu. Funkcja czasowa sprawdzi się natomiast na parkingach, a dodatkowe moduły ułatwią sprawdzanie cen towarów i przypomną o konieczności stworzenia raportu fiskalnego i przeprowadzenia przeglądu okresowego.

Opis

Producent Novitus
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 20000
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący termiczny Seiko "clamshell"
Ilość znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 30 m
Wyświetlacz operatora graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
Wyświetlacz klienta graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 piksele
Ilość klawiszy skrótu 18 (9 w dwóch poziomach) +10 w trybie "szybka sprzedaż"
Złącza komunikacyjne 1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Obsługa szuflady kasowej tak, aktywna
Zasilacz zewnętrzny
Akumulator akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
Wymiary 100 mm (szer.) x 65 mm (wys.) x 233 mm (dł.)
Waga 0, 65 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Nano 2 online quickstart

Nano 2 online quickstart

Pliki do pobrania (6.07M)

Nano 2 online instrukcja

Nano 2 online instrukcja

Pliki do pobrania (2.9M)