Sklep

Naszym celem jest wprowadzanie nieustannych zmian w sektorze handlowych. Zarówno rozbudowane sieci sklepowe, jak również niewielkie punkty usługowe zasługują na takie rozwiązania technologiczne, które pozwolą im działać jeszcze sprawniej i jeszcze precyzyjniej. Właśnie takimi urządzeniami są kasy fiskalne Posnet i drukarki fiskalne. 

Sprzęt ten, przygotowywany z myślą o intuicyjnej obsłudze, dostępny jest w postaci kilkunastu modeli. Różnią się one pomiędzy sobą zarówno możliwościami operacyjnymi, dopasowaniem do ilości asortymentu w danym sklepie, jak również potrzeb konkretnego punktu sprzedaży. Jednak wszystkie realizacje marki Posnet zachwycają jednym – wydajnością, bezawaryjnością oraz prostą obsługą. Dzięki temu są one w stanie skutecznie i efektywnie wspierać wielu przedsiębiorców w codziennej pracy, współtworząc tym samym zupełnie nowy, współczesny wizerunek stanowisk handlowych. To dzięki tym rozwiązaniom zyskują zarówno sprzedający, jak i kupujący. 

W naszym salonie sprzedaży w Warszawie, jak również w asortymencie znajdującym się na stronie internetowej, odnajdą Państwo urządzenia wzbogacone szczegółowym opisem, przedstawiającym ich funkcjonalność. Z pewnością ułatwi to sięgnięcie po właściwy,dopasowany do prowadzonej przez Państwa działalności model. Jesteśmy przekonani, że zarówno waga elektroniczna, jak i kasa fiskalna będzie tym, co znacznie usprawni obsługę Klienta. W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo nie tylko tradycyjne kasy fiskalne Posnet i kompatybilne z nimi drukarki. Wśród urządzeń i rozwiązań, dostępnych zarówno w naszym warszawskim salonie, jak i w ofercie internetowego sklepu, pojawiają się także wyjątkowe systemy i oprogramowania: PC-Market i PC-Pos. Oba produkty zostały przygotowane z myślą o samodzielnych przedsiębiorcach, którzy pragną zoptymalizować swoje codzienne działania.

UWAGA!!!
ZA WZGLĘDU NA SYTUACJĘ PANDEMICZNĄ ORAZ KONFLIKT ZBROJNY NA UKRAINIE CENY I DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ MOGĄ NIE BYĆ AKTUALNE. W CELU WERYFIKACJI DOSTĘPNOŚCI I CEN TOWARÓW PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM FIRMY. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ Z POZIOMU STRONY INTERNETETOWEJ BEZ UPRZEDNIEGO POTWIERDZENIE AKTUALNEJ CENY I DOSTĘPNOŚCI TOWARÓW.

Sklep

Aktywne filtry