Nasza firma

Na początku pragnę podziękować za odwiedzenie naszej strony internetowej. Mam nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Nasza firma powstała w 2003 roku jednakże oparta jest na wieloletniej praktyce.

Zajmujemy się dystrybucją, instalacją oraz serwisem takich urządzeń jak: kasy fiskalne, 

drukarki fiskalne, metkownice, wagi oraz innych urządzeń z zakresu wyposażenia sklepów oraz różnego rodzaju punktów usługowych i handlowych. W obszarze naszej działalności znajduje się również wyposażanie firm w sprzęt biurowy zarówno nowy jak i używany w bardzo korzystnych cenach.

Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, a tym co nas wyróżnia spośród wielu firm działających w tej samej branży to specjalizacja, rzetelność oraz doświadczenie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet 

największym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Celem naszej firmy jest prześcignięcie konkurencji zarówno wysoką jakością oferowanych usług, jak i sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie. Na coraz bardziej wymagającym rynku, który stale się poszerza z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania naszych kontrahentów. Aktualnie współpracujemy z ponad tysiącem firm.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i ciągłym wdrażaniu najnowszych technologii możemy spokojnie myśleć o przyszłości.

Zapraszamy nie tylko do zakupu oprogramowania i urządzeń, ale także do zapoznania się z ofertą usługową.

Tomasz Dymowski
wraz z zespołem