• Tylko online
Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
 • Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
 • Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
 • Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
 • Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
 • Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)

Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)

Cena brutto: 6875.70 zł
Cena netto: 5590.00 zł

Urządzenie do pakowania próżniowego żywności i innych produktów w specjalnych torebkach.

Ilość

 

Pakowarka CVP-400/2F - urządzenie  o podwyższonej wydajności, przeznaczone do pakowania próżniowego żywności i innych produktów
w specjalnych torebkach.
Wyposażone w dwie listwy zgrzewające z możliwością tworzenia napisów na zgrzewie. Dzięki powiększonej łącznej długości listw zgrzewających, pakowarka pozwala na jednoczesne pakowanie kilku sztuk produktu w pojedynczym cyklu pracy.

Pompa próżniowa o wysokiej wydajności  - 20 m3/h.

Pakowarki CAS CVP posiadają czytelny manometr zegarowy pozwalający na precyzyjne określenie momentu osiągnięcia wymaganego poziomu próżni w komorze pakowarki. Wbudowana funkcja automatycznego uruchomienia cyklu pakowania przez zamknięcie pokrywy komory pakowarki. Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej. Ochrona przed przywieraniem folii przez pokrycie elementów grzejnych warstwą tkaniny teflonowej. Pakowarki CAS CVP posiadają najwyższą jakość wykonania i zgodność z obowiązującymi normami potwierdzona certyfikatem CE.

Konstrukcja pakowarek CAS CVP pozwala na wykonanie w linii zgrzewu napisu informującego o dacie pakowania towaru, dacie przydatności towaru do użycia, nazwie producenta itp. W tym celu pakowarki są wyposażone w zestaw czcionek oraz dwustronną listwę zgrzewającą pozwalającą na wykonanie zgrzewu z napisem informacyjnym lub wykonanie standardowego zgrzewu.

 • Typowe zastosowania: pakowarki CAS CVP posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań. Służą do pakowania artykułów spożywczych:
  w sklepach, hurtowniach, gastronomii, zakładach produkcyjnych i przetwórczych branży żywnościowej.
  Umożliwiają pakowanie artykułów medycznych. Pakowanie części i podzespołów elektronicznych, a także szerokiej gamy innych produktów takich jak np.: pojemniki z tuszem do drukarek atramentowych, pliki dokumentów, banknotów itp.
  Pakowarki CAS CVP można stosować w celu zmniejszenia objętości i ochrony przed warunkami zewnętrznymi.
  Są bardzo użyteczne przy pakowaniu artykułów chemicznych (z wyłączeniem artykułów łatwopalnych, agresywnych chemicznie oraz niebezpiecznych).

Ważne - do pakowania produktów należy stosować woreczki wykonane z foli barierowej PAPE, dostosowanej do wymogów pakowania próżniowego. Do pakowania artykułów spożywczych należy stosować odpowiednie rodzaje woreczków/folii posiadających atest dopuszczający do bezpośredniego kontaktu z żywnością i tłuszczami spożywczymi.

Obejrzyj film i poznaj różnicę - jak wygląda pakowanie próżniowe wykorzystujące technologię pakowania w osłonie gazowej - wykorzystywane m.in. w zakładach produkcyjnych i przetwórczych branży spożywczej, a na czym polega pakowanie próżniowe (bez osłony gazowej) używane m.in. do pakowania artykułów spożywczych w sklepach, hurtowniach oraz w lokalach gastronomicznych.

 

Opis

Ilość listw zgrzewających 2
Model Pakowarka próżniowa stołowa CVP 400/2F (dwie listwy)
Masa brutto (kg) 85
Masa netto (kg) 73
Pobór mocy [W] 0.90
Wydajność cykli/min. 1-2
Wydajność pompy próżniowej [m3/h] 20
Wymiary komory pakowarki: szer x dł x wys (wys1) 440x420x115 (75) H łącznie z zagłębieniem pokrywy (Gł. niecki komory)
Wymiary listwy zgrzewającej (szer x dł) [mm] 2x400x8
Wymiary opakowania [mm] 623x546x570
Wymiary pakowarki (szer x dł x wys) [mm] 553x476x500
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja CVP 400/2F 2 listwy

Instrukcja pakowarki stołowej CVP 400/2F 2 listwy

Pliki do pobrania (1.95M)