Drukarka paragonowa Datecs DPP-250
  • Drukarka paragonowa Datecs DPP-250
  • Drukarka paragonowa Datecs DPP-250
  • Drukarka paragonowa Datecs DPP-250
  • Drukarka paragonowa Datecs DPP-250

Drukarka paragonowa Datecs DPP-250

Cena brutto: 1070.10 zł
Cena netto: 870.00 zł

Drukarka Datecs DPP-250 to lekka i zarazem trwała konstrukcja, którą można bez trudu zabrać ze sobą i swobodnie drukować gdziekolwiek i kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba.

Ilość

Jest to model zastępujący dotychczasową wDrukarka DATECS DPP-250 to lekka i zarazem trwała konstrukcja, którą można bez trudu zabrać ze sobą i swobodnie drukować gdziekolwiek i kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba. Jest to model zastępujacy dotychczasową wersję DATECS CMP-10.  Doskonała ergonomia, wewnętrzne zasilanie akumulatorowe Li-Ion, cichy, trwały i szybki termiczny mechanizm drukujący gwarantują najwyższy komfort pracy.  Drukarka do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi np. palmtop wykorzystuje standard komunikacji bezprzewodowej jakim jest BLUETOOTH.  Drukarka nie ma żadnych ograniczeń programowych a tym samym wydrukuje wszystko to, co znajdziemy w zainstalowanych aplikacjach Twojego urządzenia. Dlatego produkt skierowany jest do wszystkich użytkowników palmtopów lub smartphonów, tak indywidualnych jak i instytucjonalnych.ersję Datecs CMP-10. Doskonała ergonomia, wewnętrzne zasilanie akumulatorowe Li-Ion, cichy, trwały i szybki termiczny mechanizm drukujący gwarantują najwyższy komfort pracy.

Drukarka do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi np. palmtop wykorzystuje standard komunikacji bezprzewodowej jakim jest BLUETOOTH. 

Drukarka nie ma żadnych ograniczeń programowych a tym samym wydrukuje wszystko to, co znajdziemy w zainstalowanych aplikacjach Twojego urządzenia. Dlatego produkt skierowany jest do wszystkich użytkowników palmtopów lub smartphonów, tak indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Opis

Metoda druku termiczna
Rozdzielczość 8x8 pkt / mm (203 dpi x 203 dpi)
Szybkość wydruku do 80 mm/s.
Sygnalizacja wydruku dźwiękowa i optyczna
Automatyczny obcinacz nie
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 25 m
Złącza komunikacyjne USB
RS232
Bluetooth
Wymiary 86 mm (szer.) x 113 mm (dł.) x 57 mm (wys.)
Zasilanie sieciowo-akumulatorowe

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi drukarki paragonowej DPP-250

Pliki do pobrania (1.42M)