Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna
  • Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna

Datecs WP-25 Online Kasa fiskalna

Cena brutto: 1659.27 zł
Cena netto: 1349.00 zł

Kasy fiskalne online Datecs WP-25 to idealne rozwiązanie dla każdej mniejszej placówki sprzedażowej, w której może brakować przestrzeni na większe urządzenia. Kompaktowy rozmiar, interesujący design i szerokie zastosowanie sprawiają, że kasy fiskalne Datecs to wybór konieczny dla każdego przedsiębiorstwa. Wyposażone w wydajną litowo-jonową baterię wytrzymają naprawdę długo.

Wersja WP-25
Ilość

Urządzenie może być wykorzystywane do pracy nawet w temperaturze -5°C. Kasa Datecs jest wygodna w użytkowaniu, gdyż posiada sporej wielkości klawisze oraz czytelny wyświetlacz trzyliniowy. Umożliwia on komfortową obsługę klienta, poprzez ciągłą kontrolę statusu kasy oraz przegląd zawartości paragonów. Kasy fiskalne Datecs informują o stanie naładowania baterii, a także połączeniu z siecią czy aktualnej dacie i godzinie. Urządzenie posiada system wygodnej wymiany papieru, tak zwany „WRZUĆ I PRACUJ”. Sprawia on, że nawet początkujący użytkownik kasy będzie w stanie ją z łatwością obsłużyć.

Proponowane przez Datecs kasy fiskalne mają standardowe, ciekawe moduły wewnętrzne. Posiadają interfejs LAN, a także systemy komunikacji bezprzewodowej, które umożliwiają ciągły dostęp do sieci internetowej bez względu na miejsce, w którym znajduje się użytkownik. Kasy Datecs online wymagają zasięgu sieci WiFi lub GSM.

Kasa fiskalna o wszechstronnym zastosowaniu

Każda zaprojektowana przez firmę Datecs kasa fiskalna posiada interesujący interfejs z wieloma funkcjami dodatkowymi. Urządzenia będą odpowiednie nie tylko do mniejszych sklepów, ale także lokali usługowych. Kasa fiskalna Datecs WP-25 sprawdzi się między innymi w gabinetach lekarskich, salonach fryzjerskich, kioskach i piekarniach. Korzystają z nich również właściciele cukierni, sklepów odzieżowych oraz przedstawiciele branż kosmetycznych. Funkcja umożliwiająca wygodny i błyskawiczny wydruk zamówienia sprawiła, że urządzenie często wybierane jest do barów szybkiej obsługi, w tym smażalni czy lodziarni. Z zastosowania kas od Datecs cieszą się również firmy zajmujące się sprzedażą opału, w tym węgla czy brykietu. Taka kasa fiskalna przydaje się też przy rejestracji czasowych usług, jak wynajęcie asortymentu czy zarezerwowanie miejsca parkingowego.

Opis

Producent Datecs
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 16000
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący Epson LTP01
Ilość znaków w wierszu 48
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 14 linii/sek.
Wyświetlacz operatora graficzny, LCD, podświetlany, 3 x 22 znaki
Wyświetlacz klienta graficzny, LCD, podświetlany, 2 x 16 znaków
Ilość klawiszy skrótu 6 klawisze w trybie sprzedaży
9 klawiszy funkcyjnych
Złącza komunikacyjne 1 x RS232, 1 x USB, 1 x LAN, WiFi (opcja)
Obsługa szuflady kasowej tak
Zasilacz 230V / 9V/ 3,5A
Akumulator litowo-jonowy, 7,4V, 2000 mAh
Wymiary 160 mm (szer.) x 233 mm (dł.) x 65 mm (wys.)
Waga 0,68 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi kasy WP-25

Pliki do pobrania (5.21M)