Program magazynowo-kasowy Mini-Market 7 - wersja PRO
 • Program magazynowo-kasowy Mini-Market 7 - wersja PRO

Program magazynowo-kasowy Mini-Market 7 - wersja PRO

Cena brutto: 2152.50 zł
Cena netto: 1750.00 zł

Mini-Market – prosty i intuicyjny program do prowadzenia sprzedaży w sklepach sieciowych. 

Wersja PRO została poszerzona o moduł:

 • obsługi przenośnych inwentaryzatorów
 • obsługi sprawdzarek cen
 • obsługi wag etykietujących
Ilość

Mini-Market pozwala skupić całą uwagę personelu sklepu na prowadzeniu sprzedaży i obsłudze klienta. Wszystkie inne procedury są uproszczone i zautomatyzowane, np. zamawianie i przyjmowanie towaru do sklepu.

Mini-Market - program dla sklepu w sieci

Mini-Market to oprogramowanie do prowadzenia sklepów zarządzanych z centrali sieci. W takim rozwiązaniu Mini-Market jest końcówką systemu pracującą na swojej lokalnej bazie danych i wymieniającą dane on-line z bazą centralną. Wszystkie działania personelu na sklepach są ukierunkowane na sprzedaż i obsługę klientów, natomiast inne aktywności są zminimalizowane i zautomatyzowane.

Mini-Market można dostosować do potrzeb dowolnej branży dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracji panelu pracy kasjerów. Panel może być skonfigurowany zarówno dla ekranów dotykowych jak i zwykłych klawiatur. Produkty mogą być dowolnie opisane i sparametryzowane np. poprzez przydział do drzewa asortymentów, przez rozmiary, kolory itd. Do produktów można przypisać zdjęcia i wyświetlać je na panelach lub też w informacji o towarze.

Mini-Market zapewnia oszczędność czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw w sklepach – dzięki wprowadzaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw na sklepie przy pomocy kolektorów (nie przepisuje się danych).

Mini-Market daje Personelowi w sklepie możliwość sprawdzenia stanu towaru w innych punktach sieci i zamówienia go dla klienta.

Mini-Market obsługuje systemy lojalnościowe - zarówno te oparte na punktach jak i rabatach. Reguły ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie uwzględnia reguły rabatowe na transakcjach. System lojalnościowy pomaga skonfigurować spersonalizowaną ofertę dla klienta.

Mini-Market obsługuje urządzania typowe dla sklepu m.in.: drukarki fiskalne, drukarki paragonowe, wagi etykietujące, wagi przykasowe, sprawdzarki cen, liczniki klientów, kolektory danych, drukarki etykiet.

Mini-Market raportuje na bieżąco do Centrali dane ze sklepów, m.in. jakie sklepy miały obroty, jaką marżę zrealizowały na sprzedanych towarach, ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetkach w każdym ze sklepów

Mini-Market umożliwia podgląd stanów towarów, na bieżąco, w czasie rzeczywistym - zarówno w sklepie jak i w Centrali - dzięki czemu można błyskawicznie zadecydować o dodatkowej dostawie lub przerzuceniu towaru pomiędzy sklepami

Mini-Market obsługuje wersje wielojęzykowe – umożliwia to wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów niezależnie od kraju lokalizacji.

Zarządzanie siecią sklepów

Do zarządzania siecią sklepów wyposażonych w Mini-Market stosujemy oprogramowanie PC-Market 7 w wersji ze zdalnym zarządzaniem cenami na kasach:

PC-Market 7 w Centrali i Mini-Market w sklepach – rozwiązanie zaprojektowane do obsługi sieci sklepów własnych lub pracujących w ścisłej franczyzie. W takim modelu rolę centrali dla programów Mini-Market pełni program PC-Market 7. Dzięki takiemu rozwiązaniu w centrali automatycznie możemy skorzystać z wszystkich funkcjonalności i modułów jakie oferuje PC-Market 7. Centrala sieci sprawuje ścisły nadzór nad pracą każdego sklepu, zarządza asortymentem i cenami, prowadzi analizy i podejmuje decyzje zaopatrzeniowe.

Przykładowe branże, w których zastosowane zostało rozwiązanie PC-Market oraz Mini-Market:

 • spożywcza
 • piekarska
 • ciastkarska
 • cukiernicza
 • mięsna
 • drogeryjna
 • gastronomiczna
 • fashion
 • obuwnicza

i wielu innych.

Pobierz darmową wersję demo i sprawdź, dlaczego jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie: Demo Mini-Market

Opis

Rodzaj licencji jednostanowiskowa
Nowy produkt