System zarządzania sprzedażą Online - NoviCloud
  • System zarządzania sprzedażą Online - NoviCloud

System zarządzania sprzedażą Online - NoviCloud

Cena brutto: 35.67 zł
Cena netto: 29.00 zł

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kasy Next oraz One. Już dzisiaj monitoruj i zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Novitus Next i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

Ilość

ARCHIWIZACJA I RAPORTY DOBOWE ZA DARMO. PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ ZA GROSZE.

Wraz z zakupem kasy Novitus Next oraz Novitus One otrzymujesz bezterminowy i bezpłatny dostęp do usługi archiwizacji oraz wgląd w raporty dobowe. Zarejestruj swój profil i natychmiast miej wgląd we wszystkie raporty dobowe wystawiane na kasie oraz archiwizuj wszystkie dane swoich kas fiskalnych dla ich bezpieczeństwa. Next z NoviCloud współpracuje w pełni automatycznie. Proste i genialne.

Chmura NoviCloud to pełna funkcjonalność systemu dla wsparcia i zarządzania biznesem. Najnowocześniejsza technologicznie aplikacja webowa daje możliwości spotykane dotychczas w dużych, instalowanych systemach sprzedażowych. Ewidencja towarów i kontrahentów, zarządzanie cenami, rozbudowane raportowanie sprzedaży i przekrojowe analizy, monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców, w skrócie biznes pod kontrolą wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

DLACZEGO NOVICLOUD? - FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalność NoviCloud spełnia oczekiwania stawiane efektywnym narzędziom dobrego zarządzania biznesem. Poznaj bliżej co oferuje NoviCloud i niech Twój biznes rozwija się szybciej.

Towary i ceny

Towary i ceny - zarządzanie bazą towarową jest proste i elastyczne. Łatwo dodasz kolejne asortymenty i towary, zdefiniujesz wszystkie parametry oraz cenniki a następnie w mgnieniu oka, wszystko to pojawi się na kasie Novitus Next. Możesz również zrobić odwrotnie, czyli bazę towarową z kasy przerzucić do NoviCloud. Szybka synchronizacja kas, aktualizacja stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen, to początek wspierających Twój biznes funkcjonalności.

Kontrahenci i faktury

Kontrahenci i faktury - buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu kontrahentowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.

Analizy i raporty

Analizy i raporty - dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego zarządzania biznesem.

Administracja biznesem on-line - potrzebujesz tylko przeglądarki połączonej z internetem, aby dostosować kasy do wymagań jakie stawia przed nimi rozwój biznesu. Nie przywiązuj się do jednego komputera, lecz kontroluj i zarządzaj sklepami, kasami, pracownikami z każdego miejsca na ziemi. Z NoviCloud jesteś o krok przed konkurencją.

DLACZEGO NOVICLOUD? - BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo rozumiemy bardzo dobrze i przywiązujemy do niego szczególną wagę. Kiedy zagubi, zniszczy lub uszkodzi się Twój komputer, tracisz wszystkie swoje biznesowe dane. Z NoviCloud utrata danych nie jest możliwa.

Kiedy ktoś niepowołany dostanie się do Twoich danych, skopiuje je i wykorzysta, tracisz poczucie bezpieczeństwa a myśl o tym nie jest komfortowa. Z NoviCloud, nieautoryzowany dostęp do danych nie jest możliwy.

Zapis on-line na najnowocześniejszych serwerach, certyfikaty SSL, tunelowana transmisja, to tylko niektóre zabezpieczenia. Prawdopodobnie Twój komputer nigdy nie był i nie będzie tak bezpieczny jak serwery NoviCloud.

DLACZEGO NOVICLOUD? - EKONOMIA

Specjalny komputer, instalacja, konfiguracja, serwis, aktualizacje, to wszystko trwa dużo czasu i dużo kosztuje a teraz nie będzie już potrzebne. Nie potrzebujesz specjalnego komputera, serwera, nie jesteś też przywiązany do konkretnego biurka. Nie musisz zatrudniać specjalistów aby zainstalowali Ci oprogramowanie na komputerze i je skonfigurowali.

NoviCloud jest gotowy i dostępny zawsze w najnowszej wersji, zawsze tam gdzie Ty. Wystarczy połączyć dowolny komputer lub tablet z internetem i zalogować się do systemu NoviCloud.

ZA SYSTEM NOVICLOUD PŁACISZ KAŻDEGO MIESIĄCA W SYSTEMIE OPŁAT ABONAMENTOWYCH, CO NIE OBCIĄŻA BUDŻETU TWOJEJ FIRMY. TO NAJTAŃSZE I NAJLEPSZE TEGO TYPU ROZWIĄZANIE W POLSCE.

Archiwizacja i Raporty Dobowe NoviCloud: tę usługę otrzymujesz kupując kasę Novitus Next, nie płacisz nic dodatkowo.

Cennik oprogramowania: 

  • pierwsza kasa - tylko 29,90 zł + VAT
  • kolejne kasy - 19,90 zł + VAT za kasę

Moduły rozszerzeń:

  • Zarządzanie magazynami i rozrachunki - 20 zł + VAT za kasę - moduł umożliwia prowadzenie ilościowo/wartościowej gospodarki magazynowej, tworzenie dokumentów magazynowych, wystawianie faktur a także ewidencję rozliczeń z kontrahentami
  • Zarządzanie cenami na sklepach - 15 zł + VAT za kasę - moduł umożliwia definiowanie różnych cen towaru dla każdego sklepu indywidualnie
  • Generowanie pliku JPK - 10 zł + VAT za kasę - moduł umożliwia generowanie plików JPK-VAT, JPK-FA, JPK-MAG w zakresie danych dostępnych w systemie NoviCloud
  • API - Pobieranie danych do systemów zewnętrznych i aplikacji NoviCloud Biznes - 10 zł + VAT za kasę - moduł ten umożliwia pobieranie dowolnych danych z systemu NoviCloud do systemów zewnętrznych i aplikacji NoviCloud Biznes na smartfony, która umożliwia łatwe analizowanie sprzedaży bezpośrednio na smartfonie z systemem Android /system iOS wkrótce/
Nowy produkt

Zobacz także