Czytnik kodów kreskowych Newland HR1550 Wahoo ZigBee
  • Czytnik kodów kreskowych Newland HR1550 Wahoo ZigBee
  • Czytnik kodów kreskowych Newland HR1550 Wahoo ZigBee

Czytnik kodów kreskowych Newland HR1550 Wahoo ZigBee

Cena brutto: 959.40 zł
Cena netto: 780.00 zł

Skaner ręczny HR1550 CE Wahoo to najtańszy z wariantów czytników bezprzewodowych proponowanych przez firmę Newland. Opcja bezprzewodowa serii HR15 umożliwia szybkie i niezawodne skanowanie, nie będące kompromisem w stosunku do jego relatywnie niskiej ceny.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność urządzenia. Czytnik spełnia standard szczelności IP54, co oznacza, że nie może dojść do awarii w wyniku ochlapania, ani zakurzenia.

Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu, urządzenie szybko i dokładnie pobiera dane, co pomaga zwiększyć tempo i wydajność pracy. Natychmiastowy odczyt kodów 1D, PDF417 i  MicroPDF417, sprawia, że HR1550 Wahoo doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, magazynie, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej.

Wbudowana antena technologii ZigBee umożliwia pracę ponad 50 metrów od stacji. Zasięg ten można dodatkowo zwiększyć za pośrednictwem maksymalnie trzech dodatkowych stacji dokujących. W razie wyjścia poza promień działania routera, zeskanowane kody zostają zmagazynowane we wbudowanej pamięci czytnika i przesłane do stacji automatycznie po powrocie w zasięg jej działania. Będąc poza obszarem stacji dokującej, urządzenie jest w stanie zeskanować i zapamiętać około 4000 kodów. Stacja i czytnik mogą być w prosty sposób parowane, a także możliwe jest przypisanie wielu czytników do jednej stacji.

Opis

Rodzaj czytnika radiowy linear imager
Źródło światła dioda red LED, długość fali 620 nm
Odczytywane kody kreskowe 1D
Sposób wyzwalania odczytu przycisk
Odległość odczytu do 465,5 mm
Minimalna szer. elementu kodu 0,1 mm
Prędkość odczytu do 300 skanów / sek.
Wzór skanujący 1 linia skanująca
Sygnalizacja odczytu kodu kreskowego dźwiękowa i optyczna
Bezpieczny upadek 1,5 m
Waga 210 g - czytnik, 150 g - stacja dokująca
Nowy produkt