Waga kontrolna Elzab Prima 2
  • Waga kontrolna Elzab Prima 2
  • Waga kontrolna Elzab Prima 2
  • Waga kontrolna Elzab Prima 2
  • Waga kontrolna Elzab Prima 2
  • Waga kontrolna Elzab Prima 2

Waga kontrolna Elzab Prima 2

Cena brutto: 1413.27 zł
Cena netto: 1149.00 zł

Waga ELZAB Prima 2 jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy lub USB. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia. 

Wyposażenie dodatkowe
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Waga ELZAB Prima 2 posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.

Charakterystyka ogólna

Waga jest wyposażona w trzy klawisze służące do:

  • włączania i wyłączania tary
  • zerowania wagi
  • przesyłania wyniku ważenia do kasy
  • programowania parametrów pracy wagi

Włączenie funkcji tary sygnalizowane jest wskaźnikiem TARA. Wyłączenie tej funkcji odbywa się automatycznie po zważeniu towaru lub może nastąpić ręcznie, po wcześniejszym zaprogramowaniu takiej opcji.

Waga ELZAB Prima 2 posiada dwukierunkową komunikację szeregową, która umożliwia inicjowanie przez interfejs odczytywania masy oraz wybór i programowanie parametrów pracy wagi. Wynik ważenia może być także przesyłany z wagi po naciśnięciu klawisza, automatycznie po zważeniu towaru lub w sposób ciągły.

Przeznaczenie i zastosowanie

Waga ELZAB Prima 2 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od targowisk lub bazarów, małych sklepów, poprzez średnie i na dużych obiektach kończąc - w zależności od intensywności procesów ważenia towarów na danym stoisku. Waga ELZAB Prima 2 ma zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż, jak i w gastronomii.

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi

Waga ELZAB Prima 2 posiada interfejs komunikacyjny RS232C i USB przez co może współpracować z różnymi kasami fiskalnymi, terminalami POS oraz innymi urządzeniami peryferyjnymi. Automatyczne przesyłanie przez wagę wyniku ważenia eliminuje błędy jego ręcznego wprowadzania. Wynik ważenia może być przesyłany w wyniku naciśnięcia odpowiedniego klawisza wagi, kasy, terminala POS, albo automatycznie lub w sposób ciągły.

Opis

Producent Elzab
Zakres i dokładność ważenia 6/15 kg, e-5 g
Wyświetlacz 2 x LCD
Interfejs RS232
USB
Rozmiar szalki 319 mm (szer.) x 254 mm (dł.)
Wymiary 319 mm (szer.) x 307 mm (dł.) x 78 mm (wys.)
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi wagi Prima 2

Pliki do pobrania (2.43M)