• Obniżka
Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi
  • Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi
  • Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi
  • Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi
  • Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi

Waga etykietująca CAS CL5200 Wifi

Cena brutto: 4426.77 zł
Cena netto: 3599.00 zł
Cena promocyjna: 3 688,77 zł
Cena netto: 2999.00 zł

Wagi umożliwiają wydruk etykiet zawierających dane dotyczące towaru takie jak: numer placówki prowadzącej kontrolę weterynaryjną, tabela z informacją o wartościach odżywczych, tabela z informacją o pochodzeniu towaru (tzw. tracebility) oraz dodatkowy tekst reklamowy.

Wersja wagi
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Programowana klawiatura szybkiego dostępu o 72 klawiszach z możliwością natychmiastowego wywoływania 144 najczęściej sprzedawanych produktów gwarantuje wysoki komfort pracy sprzedawcy, dzięki konstrukcji pozwalającej na łatwe umieszczenie opisu klawiszy wraz z ilustracjami.

Nowe modele wag drukujących etykiety są doskonale przystosowane do współpracy ze środowiskiem informatycznym obiektu handlowego. Do komunikacji może być wykorzystywana zarówno sieć przewodowa ETHERNET,  jak również sieć bezprzewodowa W-LAN (opcja).

Duża pojemność pamięci asortymentów PLU pozwala na zapisanie danych aż dla 10 000 towarów. 

Każdemu towarowi można ponadto przypisać ponad 40 różnych parametrów, określających między innymi cenę, tarę, termin trwałości, strukturę kodu kreskowego, informację o kraju pochodzenia.

Wagi CAS CL5200 Junior pozwalają na prowadzenie indywidualnych rozliczeń efektywności pracy dla 64 operatorów (także w trybie obsługi klienta przez sprzedawcę na różnych wagach master/slave pracujących w sieci).

Wraz z wagami dostarczany jest bogaty pakiet bezpłatnego oprogramowania, który zawiera m.in. sterowniki i Program CL ‑Works (w języku polskim), pozwalający na łatwe zarządzanie bazą towarową wagi oraz jej ustawieniami za pomocą komputera PC.

Program CL-Works posiada wbudowany edytor, który pozwala na projektowanie wyglądu drukowanych etykiet (umożliwia umieszczenie na etykiecie znaków graficznych takich jak logo, znak kontroli weterynaryjnej, znaki związane z recyklingiem czy grafika okolicznościowa). Wraz z programem udostępniamy użytkownikom kilkadziesiąt gotowych projektów etykiet i wzorów plików graficznych do umieszczenia na etykiecie, a także pliki graficzne do przygotowania opisu klawiatury. 

Wagę wyróżnia nowy, ergonomiczny wyświetlacz, a nowa konstrukcja obudowy gwarantuje wysoką odporność na warunki użytkowania. To wszystko w połączeniu z bardzo rozbudowaną  funkcjonalnością jest dla użytkownika gwarancją satysfakcji z wyboru wag CAS CL 5200 Junior.

Typowe zastosowania: stanowią idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i produkcyjnych, w których występuje konieczność etykietowania sprzedawanych produktów.

Opis

Producent CAS
Zakres i dokładność ważenia 6/15 kg, e-2/5 g
Wyświetlacz podświetlany LCD
Pamięć ok. 10.000 kodów PLU
Rodzaj wydruku termiczny
Szybkość wydruku do 100 mm/s
Wymiary etykiet max. 58 mm (szer.) x 80 mm (dł.)
Format etykiet 30 formatów standardowych
20 formatów dowolnych
Klawisze szybkiego dostępu 36 klawiszy + 54 klawiszy Direct PLU o podwójnym działaniu
Interfejs Ethernet
RS-232C
USB
PS/2
Rozmiar szalki CL5200 15B - 410 mm (szer.) x 441 mm (dł.) x 180 mm (wys.)
CL5200 15P - 410 mm (szer.) x 500 mm (dł.) x 500 mm (wys.)
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi - część 1

Instrukcja obsługi wagi CL5200 (należy pobrać obie części do jednego folderu oraz wypakować)

Pliki do pobrania (5M)

Instrukcja obsługi - część 2

Instrukcja obsługi wagi CL5200 (należy pobrać obie części do jednego folderu oraz wypakować)

Pliki do pobrania (4.27M)