Czytnik kodów kreskowych Motorola LI4278
  • Czytnik kodów kreskowych Motorola LI4278
  • Czytnik kodów kreskowych Motorola LI4278

Czytnik kodów kreskowych Motorola LI4278

Cena brutto: 1131.60 zł
Cena netto: 920.00 zł

Bezprzewodowy czytnik LI4278 to godny następca cieszącego się dużym uznaniem modelu LS4278. W odróżnieniu od jego poprzednika, LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów.

Wersja czytnika
  • Z podstawką
  • Z bazą prezentacyjną
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prędkość skanowania jest prawie dwa razy większa i wynosi do 547 skanów/sek. Duża tolerancja na ruch urządzenia oraz możliwość pracy pod różnym kątem (skanowanie wielokierunkowe) ograniczają przerwy spowodowane koniecznością ustawienia czytnika dokładnie nad kodem kreskowym zapewniając wysoką ergonomię pracy.

LI4278 korzysta z technologii Bluetooth® v2.1 EDR zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa danych, większą wydajność podczas transmisji bezprzewodowej oraz zasięg do 100m w otwartym terenie. Gdy skaner znajduje się poza zasięgiem bazy, duża ilość pamięci pozwala na zapis ponad 500 kodów kreskowych UPC i przesłanie ich automatycznie po odzyskaniu łączności.

Ogromnym atutem urządzenia jest, najbardziej wydajny w tej klasie czytników, wbudowany akumulator gwarantujący nieprzerwaną pracę przez długi czas (do 57 tys. skanów). Mocowanie bazy pionowo lub poziomo umożliwia odpowiednie ustawienie skanera i pracę w trybie prezentacyjnym zwiększając komfort użytkowania. Czytnik doskonale nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych wykazując odporność na na pył i wilgoć oraz wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra (norma IP53). 

Opis

Rodzaj czytnika radiowy linear imager
Źródło światła dioda LED Class 1, długość fali 617 nm
Odczytywane kody kreskowe 1D
Sposób wyzwalania odczytu automatyczny (z bazą prezentacyjną), przycisk
Odległość odczytu do 762 mm
Minimalna szer. elementu kodu 0,102 mm
Prędkość odczytu do 547 skanów / sek.
Wzór skanujący 1 linia skanująca
Sygnalizacja odczytu kodu kreskowego dźwiękowa i optyczna
Bezpieczny upadek 1,8 m
Waga 224 g
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi czytnika LI4278

Pliki do pobrania (2.82M)