Posnet Neo XL Kasa fiskalna
  • Posnet Neo XL Kasa fiskalna
  • Posnet Neo XL Kasa fiskalna
  • Posnet Neo XL Kasa fiskalna
  • Posnet Neo XL Kasa fiskalna

Posnet Neo XL Kasa fiskalna

Cena brutto: 2520.27 zł
Cena netto: 2049.00 zł

Posnet NEO XL to jedna z najbardziej zaawansowanych kas systemowych, która doskonale sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. Jej użytkownicy najbardziej cenią sobie w tym urządzeniu multifunkcyjność i wręcz legendarną odporność.

Rozszerzona baza PLU
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

WAŻY I MONITORUJE

Wzbogaciliśmy funkcjonalność kasy NEO XL, dodając możliwość zintegrowania jej z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym i jednoczesne korzystanie z różnych interfejsów. Kasa posiada automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, co pozwala na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem, bezpośrednio po podłączeniu.

Co więcej, kasa może także służyć do wideomonitorowania placówki handlowej.

TWOJA GRAFIKA NA PARAGONACH

Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić o dowolną czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik możesz samodzielnie zdefiniować zawartość np.: logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.

SPRAWDZONA W HANDLOWYM BOJU

Kasa Posnet NEO XL doskonale sprawdza się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych, ale również w sklepach osiedlowych, minimarketach czy delikatesach. Często jest wybierana przez właścicieli sklepów mięsnych, pasmanteryjnych lub monopolowych. Polecamy ją także do średnich lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni.

FUNKCJA KASO-WAGI

Połączenie kasy fiskalnej z dedykowaną wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie wagi wywoływane są z klawiatury kasy. Wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i Klienta.

GRAFIKA NA PARAGONACH

Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.

MULTIKOMUNIKACJA

Umożliwia jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów np.: Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizowanie wielu połączeń równolegle.

NIP NABYWCY Z KONTROLĄ KWOTY PARAGONU

Możliwość zaprogramowania maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP Klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.

PORTY KOMUNIKACYJNE ETHERNET, RS232, USB

Dostępne w urządzeniu porty umożliwiają równoczesną realizację wielu usług: niezależną komunikację z programem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej, a także współpracę z systemami wideomonitoringu sklepowego. Komunikacja z komputerem zawsze odbywa się on-line bez przerywania pracy kasjera.

ROZBUDOWANA FUNKCJA PRZYPOMNIEŃ

Użytkownik ma możliwość zaprogramowania dowolnych przypomnień w urządzeniu. Dzięki temu we wskazanym czasie wyświetli się i zostanie wydrukowany żądany komunikat np. o konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.

TERMINAL PŁATNICZY

Współpraca z zewnętrznymi terminalami płatniczymi (PKO S.A., PeP, SIX Payment, First Data). Podczas płatności kartą informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

WEWNĘTRZNA DRUKARKA PARAGONOWA

Do każdego paragonu możemy realizować dodatkowe wydruki niefiskalne, które wykorzystamy np. jako potwierdzenie przyjęcia/wydania garderoby w pralni, przy realizacji i wydaniu zamówienia z kuchni itp.

Opis

Producent Posnet
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 30000
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący Citizen
Ilość znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 100 m
Szybkość wydruku 20 linii/sek.
Wyświetlacz operatora graficzny, 192x64 piksele
Wyświetlacz klienta graficzny, 192x64 piksele
Ilość klawiszy skrótu 104 (4 poziomy po 26 klawiszy)
Złącza komunikacyjne 4x RS232, 1x USB, 1x Ethernet
Obsługa szuflady kasowej tak, 6-24V
Zasilacz 230 V / 24V / 2A
Akumulator AGM, 12V, 2300 mAh
Wymiary 314 mm (szer.) x 368 mm (dł.) x 147 mm (wys.)
Waga 4,4 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi do kasy NEO XL

Pliki do pobrania (5.69M)

Decyzja GUM

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar (ważna do 08.05.2019 r.)

Pliki do pobrania (534.32k)