Posnet Temo Online Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo Online Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo Online Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo Online Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo Online Drukarka fiskalna

Posnet Temo Online Drukarka fiskalna

Cena brutto: 2889.27 zł
Cena netto: 2349.00 zł

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. 

Ilość

https://www.posnet.com.pl/produkty/product/361/1temo-online2temo-online3temo-online

W razie potrzeby w każdej chwili możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

ONLINE

Jeśli używasz drukarki stacjonarnie i masz ją podłączoną przez USB do komputera z internetem, możesz wykorzystać port USB również do połączenia z CRK. Chcesz pracować mobilnie ? W tej opcji użytkownik w prosty sposób może dodać do drukarki moduł WiFi i wykorzystać go do połączenia z internetem i CRK. Pobierz instrukcję jak skonfigurować połączenie z CRK w drukarkach Posnet ONLINE (instrukcja Quick OnLine - PDFI).

ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Drukarka Posnet Temo ONLINE została zaprojektowana tak, abyś mógł jej używać w różnych warunkach. Jest odporna na zachlapania, zakurzenia czy wstrząsy. Dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj” w łatwy sposób wymienisz rolkę paragonu. Dodatkowo możesz zabezpieczyć drukarkę, umieszczając ją w skórzanym pokrowcu.

KORZYSTAJ Z LICZNYCH FUNKCJI DRUKARKI

Jeśli zechcesz, możesz na paragonie umieścić czarno-białe logo swojej firmy bądź hasło reklamowe lub dodać kod kreskowy, co ułatwi odnalezienie konkretnej transakcji w systemie. Drukarka udostępnia szeroką gamę formatek, co oznacza, że razem z paragonem możesz wręczyć klientowi dodatkowy wydruk zawierający kupon rabatowy, informacje o promocji lub jakikolwiek inny komunikat promocyjny. Na paragonie lub fakturze możesz umieścić dodatkowe linie, opisujące kod usługi, rozwijające nazwę towaru lub kod PKWiU. W fiskalnej części paragonu możesz także umieścić NIP nabywcy.

UŻYWAJ DRUKARKI WSZĘDZIE, GDZIE JEJ POTRZEBUJESZ

Posnet Temo ONLINE to drukarka idealna do pracy w terenie. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Jej nieduży rozmiar sprawia, ze bez problemu można ją schować do szuflady biurka. To przydatna funkcja urządzenia dla kancelarii prawnych czy gabinetów lekarskich. Jeśli w swojej pracy musisz się przemieszczać – Temo ONLINE będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Opis

Producent Posnet
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 100000
Nazwa towaru 80 znaków
Mechanizm drukujący termiczny Seiko "drop in - wrzuć i pracuj"
Obcinacz papieru brak
Ilość znaków w wierszu 48
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 14 m
Szybkość wydruku 16 linii/sek.
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Złącza komunikacyjne 1 x mini USB
WiFi/Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)
Obsługa szuflady kasowej nie
Zasilacz 230V / 12V
Akumulator litowo-jonowy, 7,4V, 2150 mAh
Wymiary 86 mm (szer.) x 128 mm (dł.) x 46 mm (wys.)
Waga 0,32 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi drukarki Temo Online

Pliki do pobrania (2.65M)